خدمات بازرگانی

شرکت بلند آشیان با بهره گیری از تجارب خود در حوزه واردات کالا، بویژه مصالح لوکس ساختمانی شامل انواع دیوار پوش، کفپوش و چینی آلات بهداشتی، آماده ارایه خدمات مشاوره و تامین کالا به سرمایه گذاران، پیمانکاران و انبوه سازان در صنعت ساختمان می باشد. این شرکت با استفاده از ارتباطات قوی و توانمندی اطلاعاتی مطابق آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه و حمل و نقل و حقوق بازرگانی کلیه امور مربوط به بازاریابی بین المللی، انجام خریدهای خارجی، کنترل کیفی، عقد قرارداد، حمل و نقل کالا و ترخیص از گمرکات کشور را در کمترین زمان ممکن بعهده می گیرد.

تعهد و باور این مجموعه به رعایت الزامات کیفی و استاندارد های ملی و بین المللی و همچنین دانش فنی کارشناسان ما منجر به مشارکت و همکاری این شرکت با سازمان ملی استاندارد شده که مشارکت در تدوین سه عنوان استاندارد برای دیوارپوش های دکوراتیو حاصل این همکاری است.

این مجموعه با دارا بودن شبکه گسترده عاملین فروش در سراسر کشور، آماده ارایه خدمات توزیع و پخش کالاهای تولیدی یا وارداتی مرتبط با حوزه دکوراسیون داخلی به تولید کنندگان و وارد کنندگان این کالاها می باشد.

DistributionGlobe.png