درباره ما

شرکت بلند آشیان با در اختیار داشتن امتیاز انحصاری برند ®Wallerian در ایران، ترکیه، چین و اتحادیه اروپا، فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه پوشش های دکوراتیو دیواری و کاغذ دیواری با پوشش وینیل در طرح ها و رنگ های متنوع گسترش داده است.

این شرکت مجموعه های متنوعی از کاغذ دیواری را با بالا ترین کیفیت و مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی، با قابلیت شستشو (Super Washable) و مقاومت رنگ در برابر تابش (Good Light Fastness) بر پایه منسوج نبافته (Non-woven) در بیش از ۵۰۰ طرح و رنگ مختلف ارائه می کند.
از آنجا که تولید و فروش کاغذ دیواری در دنیا با واحد رول و با سایز های استاندارد ۰.۵۳×۱۰m یا ۰.۷۰×۱۰m یا . . . صورت می گیرد، محاسبه و کاهش میزان دورریز در پروژه های نصب خصوصا پروژه های انبوه سازی بسیار حائز اهمیت است. ما این امکان را برای مشتریان خود از جمله پیمانکاران و مجریان انبوه سازی فراهم آورده ایم تا مطابق نیاز هر پروژه اندازه طول هر رول را سفارشی و میزان دور ریز را به حداقل ممکن برسانند.
در چند سال اخیر با رونق گرفتن پروژه های انبوه سازی با دیدگاه ساخت و ساز صنعتی در کشور، این شرکت اقدام به واردات انواعی از کاغذ دیواری نموده که ضمن دارا بودن کیفیت و رعایت استاندارد و همچنین قابلیت شستشو و . . . از نظر قیمت و بهای تمام شده نیز در پروژه های انبوه سازی قابل رقابت با سایر پوشش های دیواری حتی رنگ می باشد.
شرکت بلند آشیان ، فروش را نه پایان یک معامله که آغاز یک تعهد برای خود می داند و امیدواریم این شرکت با رعایت تمام استاندارد های موجود در امر واردات توانسته باشد گامی در جهت رشد کیفی صنعت ساختمان کشور بردارد.
about-us.png